Lietošanas noteikumi

 

Pasūtīšanas process un piegāde

Kad atbilstošo produktu izvēle ir veikta un vēlaties pabeigt pasūtījumu, iesniedziet savu pasūtījumu, noklikšķinot uz "apstiprināt pasūtījumu", lūdzu, pārliecinieties, vai norādītā informācija ir pareiza.

Izmaiņas pasūtījumā vai tā atcelšana

Kad pasūtījums ir iesniegts un maksājums ir apstiprināts mums vairs nav pienākums mainīt vai atcelt Jūsu pasūtījumu. Ja Jūs tomēr vēlaties atcelt vai mainīt pasūtījumu, lūdzu sazināties ar mums pa tālruni 28664450 vai sūtot e-pastu uz info@livo.lv, lai uzzinātu, vai izmaiņas veikt vēl iespējams. Tomēr nevaram garantēt, ka varēsim veikt nepieciešamās izmaiņas.

Maksājumu metodes apstiprināšana

Maksājumus varat veikt, lietojot interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus, kā arī ar bankas pārskaitījumu. Izvēloties apmaksāt rēķinu ar bankas pārskaitījumu  uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, pēc rēķina apmaksas izsūtīsim Jums preci.

Preču atgriešana

Ja preču piegādes laikā radusies kļūda: Sūtījuma saturs neatbilst pasūtījumam,  vai tam ir fiziski bojājumi, lūdzu informējiet par to 24h laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, rakstot uz e-pastu info@livo. Mēs informēsim Jūs par preču atgriezšanas kārtību.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Nauda par atgrieztajiem produktiem tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu, no kura tika veikts maksājums par pasūtījumu 5 (piecu) darba dienu laikā pēc produkta atgriešanas datuma vai apstiprinātas sūdzības datuma.Gadījumā, ja norēķins iveikts ar bankas karti vai skaidrā naudā saņemot pasūtījumu, nauda tiek atgriezta uz Jūsu norēķinu kontu, ko norādīsiet pretenzijā.

Pasūtījuma piegāde

Pasūtījuma piegāde tiek veikta 1-3 darba dienu laikā atkarībā no izvēlētā piegādes veida un pakalpojumu veicēja. Atgādinām, ka pakalpojuma piegādes var kavēties lielās pakalpojumu sniedzēju noslodzes dēļ.

Sūdzības un atsauksmes

Ja uzskatāt, ka produkta vai pakalpojuma kvalitāte neatbilst Jūsu standarta prasībām, lūgums sūtīt atsauksmi uz mūsu e-pastu info@livo.lv

Personas dati

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pārējie ar personu datu apstrādi saistītie nosacījumi ir publicēti www.livo.lv sadaļā Privātuma politika.

 

”LIVO” ir veselīgo dzērienu darītava, kas savos gatavotajos dzērienos apvieno vitamīniem un aktīvajām vielām bagātos augļus un ogas, tiem pievienojot garšaugus un garšvielas, lai radītu neatkārtojamu garšu dzērienus.

“LIVO” aizsākums meklējams 2016. gadā, kad tika iestādīti pirmie plūškoku un dārza pīlādži. Eksperimentālā dārza veidošanā, priekšroku dota Latvijā netradicionāliem ogulājiem un augļkokiem, uzsvaru liekot uz ogām ar augstu bioloģiski aktīvo vielu saturu.

Ir pagājuši pieci darbīgi un eksperimentālais dārzs jau pārvērties par ražojošu, un tad lēmums par garškopību un dzērienu radīšanu nāca organiski.

2021. gadā izveidojām pirmo nektāru, kurš tika veidots tā, lai varētu pagatavot veselīgu un gardu karsto dzērienu, ko baudīt aukstajos gada mēnešos.

Divu darbīgu gadu laikā “LIVO” savā piedāvājuma klāstā ir izauguši no viena karstā dzēriena līdz trim karstajiem dzērieniem, dažādu garšu kombināciju sīrupiem un sulām, kas lieliski piestāv bezalkoholiskajiem un alkoholiskajiem kokteiļiem, limonādēm un kulinārijai. 

🍹 2022. gadā Latvijas pārtikas produktu kvalitātes konkursā “Novada garša” “LIVO” Plūškoka ogu nektārs karstā dzēriena pagatavošanai ieguva sudraba zīmi.