Par mums

”LIVO” ir veselīgo dzērienu darītava, kas savos gatavotajos dzērienos apvieno vitamīniem un aktīvajām vielām bagātos augļus un ogas, tiem pievienojot garšaugus un garšvielas, lai radītu neatkārtojamu garšu dzērienus.

“LIVO” aizsākums meklējams 2016. gadā, kad tika iestādīti pirmie plūškoku un dārza pīlādži. Eksperimentālā dārza veidošanā, priekšroku dota Latvijā netradicionāliem ogulājiem un augļkokiem, uzsvaru liekot uz ogām ar augstu bioloģiski aktīvo vielu saturu.

Ir pagājuši pieci darbīgi un eksperimentālais dārzs jau pārvērties par ražojošu, un tad lēmums par garškopību un dzērienu radīšanu nāca organiski.

2021. gadā izveidojām pirmo nektāru, kurš tika veidots tā, lai varētu pagatavot veselīgu un gardu karsto dzērienu, ko baudīt aukstajos gada mēnešos.

Divu darbīgu gadu laikā “LIVO” savā piedāvājuma klāstā ir izauguši no viena karstā dzēriena līdz trim karstajiem dzērieniem, dažādu garšu kombināciju sīrupiem un sulām, kas lieliski piestāv bezalkoholiskajiem un alkoholiskajiem kokteiļiem, limonādēm un kulinārijai. 

🍹 2022. gadā Latvijas pārtikas produktu kvalitātes konkursā “Novada garša” “LIVO” Plūškoka ogu nektārs karstā dzēriena pagatavošanai ieguva sudraba zīmi.