Do not sell my personal information

Your rights under the California Consumer Privacy Act

The California Consumer Privacy Act (CCPA) provides you with rights regarding how your data or personal information is treated. Under the legislation, California residents can choose to opt out of the “sale” of their personal information to third parties. Based on the CCPA definition, “sale” refers to data collection for the purpose of creating advertising and other communications. Learn more about CCPA and your privacy rights.

How to opt out

By clicking on the link below, we will no longer collect or sell your personal information. This applies to both third-parties and the data we collect to help personalize your experience on our website or through other communications. For more information, view our privacy policy.

”LIVO” ir veselīgo dzērienu darītava, kas savos gatavotajos dzērienos apvieno vitamīniem un aktīvajām vielām bagātos augļus un ogas, tiem pievienojot garšaugus un garšvielas, lai radītu neatkārtojamu garšu dzērienus.

“LIVO” aizsākums meklējams 2016. gadā, kad tika iestādīti pirmie plūškoku un dārza pīlādži. Eksperimentālā dārza veidošanā, priekšroku dota Latvijā netradicionāliem ogulājiem un augļkokiem, uzsvaru liekot uz ogām ar augstu bioloģiski aktīvo vielu saturu.

Ir pagājuši pieci darbīgi un eksperimentālais dārzs jau pārvērties par ražojošu, un tad lēmums par garškopību un dzērienu radīšanu nāca organiski.

2021. gadā izveidojām pirmo nektāru, kurš tika veidots tā, lai varētu pagatavot veselīgu un gardu karsto dzērienu, ko baudīt aukstajos gada mēnešos.

Divu darbīgu gadu laikā “LIVO” savā piedāvājuma klāstā ir izauguši no viena karstā dzēriena līdz trim karstajiem dzērieniem, dažādu garšu kombināciju sīrupiem un sulām, kas lieliski piestāv bezalkoholiskajiem un alkoholiskajiem kokteiļiem, limonādēm un kulinārijai. 

 

🍹 2022. gadā Latvijas pārtikas produktu kvalitātes konkursā “Novada garša” “LIVO” Plūškoka ogu nektārs karstā dzēriena pagatavošanai ieguva sudraba zīmi.