Piegāde

Piegādes veidi

Visus pasūtījumus iespējāms saņemt Valmierā, Rīgas ielā 35.

Pasūtījumu saņemšanas laiki: Darba dienās no 10:00 līdz 18:00.

 

Piegāde tiek nodrošināta ar Omniva starpniecību - produktus varat saņemt ar Omniva kurjeru vai Omniva pakomātos. Piegādes summa tiek aprēķināta atkarībā no konkrētā pasūtījuma.

Piegādes laiks


Pasūtījumu piegādes laiks ir 3–5 darba dienas. Ziemassvētku un citā aktīvās tirdzniecības laikā noformēto pasūtījumu piegāde var aizņemt mazliet vairāk laika nekā parasti.

Lūdzu, ņemiet vērā:

  • Piegādes tiek veiktas darba dienās, laikā no 9:00 līdz 18:00. Lūdzu, norādiet tādu saņemšanas adresi, kurā varēsiet atrasties un saņemt pasūtījumu darba dienas laikā.
  • Piegādes adresei jābūt iespējami detalizētai. Jānorāda visa vajadzīgā papildinformācija, piemēram, durvju kods, lai kurjers varētu veikt piegādi solītajā laikā. Ja adrese ir nepareiza vai neprecīza, piegādes laiks var tikt pagarināts.
  • Noteikti jānorāda pareizs tālruņa numurs.
  • Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.

”LIVO” ir veselīgo dzērienu darītava, kas savos gatavotajos dzērienos apvieno vitamīniem un aktīvajām vielām bagātos augļus un ogas, tiem pievienojot garšaugus un garšvielas, lai radītu neatkārtojamu garšu dzērienus.

“LIVO” aizsākums meklējams 2016. gadā, kad tika iestādīti pirmie plūškoku un dārza pīlādži. Eksperimentālā dārza veidošanā, priekšroku dota Latvijā netradicionāliem ogulājiem un augļkokiem, uzsvaru liekot uz ogām ar augstu bioloģiski aktīvo vielu saturu.

Ir pagājuši pieci darbīgi un eksperimentālais dārzs jau pārvērties par ražojošu, un tad lēmums par garškopību un dzērienu radīšanu nāca organiski.

2021. gadā izveidojām pirmo nektāru, kurš tika veidots tā, lai varētu pagatavot veselīgu un gardu karsto dzērienu, ko baudīt aukstajos gada mēnešos.

Divu darbīgu gadu laikā “LIVO” savā piedāvājuma klāstā ir izauguši no viena karstā dzēriena līdz trim karstajiem dzērieniem, dažādu garšu kombināciju sīrupiem un sulām, kas lieliski piestāv bezalkoholiskajiem un alkoholiskajiem kokteiļiem, limonādēm un kulinārijai. 

🍹 2022. gadā Latvijas pārtikas produktu kvalitātes konkursā “Novada garša” “LIVO” Plūškoka ogu nektārs karstā dzēriena pagatavošanai ieguva sudraba zīmi.